Почетак / Вести / Панел дискусија са професорима Обуда универзитета из Будимпеште

Панел дискусија са професорима Обуда универзитета из Будимпеште

Професори Reicher Regina Zsuzsánna  и Jolan Velencei, са Keleti Faculty of Business and Management, Обуда Универзитета, су у периоду од 15. до 19. јануара 2018. године боравиле у Бору, у оквиру ERASMUS + пројекта мобилности: http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/english/erasmus/

У оквиру њихове посете, организоване су две панел дискусије на Одсеку за менаџмент, Техничког факултета у Бору.

Прва панел дискусија је организаована 16. јанауара, на тему: Innovation in the education  and research. У оквиру ове панел дискусије професор Reicher Regina Zsuzsánna  је представила концепт BrainBay, који је покренут на Обуда универзитету у циљу интеграције професора и студената са представницима компанија и MSP-а у Будимпешти. Потом, детаље о раду Одсека за менаџмент у овој области је представио проф. Иван Михајловић. Потом су резултате својег истраживања представили PhD студенти Одсека за менаџмент Ненад Николић и Анђелка Стојановић. Резултате истраживања из своје докторске дисертације је представила и др Санела Арсић.

Презентација професора Reicher Regina Zsuzsánna је доступна ОВДЕ.

Пар детаља са панел дискусије:

Друга панел дискусија је организована 17. јануара, на тему: Supporting decision maker Knowledge visualization by Concept Mapping and Curriculum Development. Ову панел дискусију је отворила професор Jolan Velencei, која је представила концепт е-леарнинг платформе Обуда универзитета, као и софтверска решења која се на овом универзитету користе као подршка у доношењу стратегијских одлука. Потом су резултате свог истраживања представили проф. др Ђорђе Николић и проф. др Исидора Милошевић, са одсека за менаџмент.

Презентација професора Jolan Velencei је доступна ОВДЕ.

Након презентација, вођена је дискусија о могућности размене идеја и примењивости концепта који се користе на  Келети Фацултy оф Бусинесс анд Манагемент и Одсеку за менаџмент, Техничког факултета у Бору.

Пар детаља са панел дискусије:

Објављено 17.01.2018. године у 21:41 часова.