Почетак / Вести / Пријем нових чланова у Волонтерски тим Одсека за инжењерски менаџмент

Пријем нових чланова у Волонтерски тим Одсека за инжењерски менаџмент

Драги студенти,

Срдачно вас позивамо да нам се придружите у бројним активностима које обавља Волонтерски тим Одсека за инжењерски менаџмент Техничког факултета у Бору.

Такође, поред тренутних активности планира се проширење подручја рада студената волонтера, а за реализацију истих потребна нам је ваша помоћ.

Уколико сте амбициозни, иновативни, одговорни и жељни да стекнете практична знања, желимо вам добродошлицу. Позив је отворен за студенте свих година, а пожељно је да се укључе студенти прве и друге године.

Уколико сте заинтересовани да се укључите у волонтерске активности можете се јавити члановима Волонтерског тима или на следеће адресе:

• Момир Поповић, Координатор Волонтерског тима

e-mail: volonterskitim@gmail.com

• MSc Ивица Николић,

e-mail: inikolic@tfbor.bg.ac.rs

Више детаља о садашњим активностима волонтера Одсека за менаџмент доступно је на ЛИНКУ.

Објављено 18.09.2018. године у 08:00 часова.