Почетак / Вести / Интернационална недеља у организацији Одсека за менаџмент, Техничког факултета у Бору

Већ традиционално, паралелно са одржавањем Интернационалне мајске конференције о стратегијском менаџменту, у периоду 25.5-28.5 .2019. године, организована је Интернационална недеља када су студентима са Одсека Инжењерски менаџмент еминентни професори из иностранства одржали бројна предавања. Интернационална недеља се спроводи у оквиру пројекта Erasmus+ „ Key Action 1 – Mobility for teaching and staff“ (http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/english/erasmus/ ).

24.05.2019. године, професорка Aleksandra Szewieczek са Факултета за финансије и осигурање, Економског универзитета у Катовицама, Пољска, одржала је студентима II године предавање са темом „The issues of accounting science“.

24.05.2019. године, професор Keszthelyi András са Келети факултета за  бизнис и менаџмент, Обуда Универзитета, Мађарска, одржао је студентима четврте године са модула Информационе технологије предавање из области заштите података „IT Security“ . Предавање је реализовано у оквиру предмета Пословна информатика.

27.05.2019. године, професорка Olalla Díaz-Yáñez са Факултета за шумарство, Универзитета источна Финска, Финска, одржала је студентима III године предавање на тему „R as a scientific tool“ , у оквиру предмета Теорија система.

27.05.2019. године, професор Katona Ferenc са Келети факултета за  бизнис и менаџмент, Обуда Универзитета, Мађарска,одржао је студентима IV године предавање на тему „Role of marketing-controlling in business efficiency“ , у оквиру предмета Стратегијски менаџмент.

28.05.2019. године одржана је панел дискусија на којој су учествовали Olalla Díaz-Yáñez, Sini Rantanen са Факултета за шумарство, Универзитета источна Финска, Финска, András Keszthelyi, Katona Ferenc са Келети факултета за  бизнис I менаџмент, Обуда Универзитета, Мађарска и професори и сарадници Одсека за инжењерски менаџмент. Учесници панел дискусије су представили своје институције и истраживања којима се баве. У наставку је разговоарано о будућој сарадњи на пољу науке, истраживања и образовања.

27.05.2019.godine, profesor Katona Ferenc sa Keleti fakulteta za  biznis i menadžment, Obuda Univerziteta, Mađarska,održao je studentima IV godine predavanje na temu „Role of marketing-controlling in business efficiency“, u okviru predmeta Strategijski menadžment.

28.05.2019. godine održana je panel diskusija na kojoj su učestvovali Olalla Díaz-Yáñez, Sini Rantanen sa Fakulteta za šumarstvo, Univerziteta istočna Finska, Finska, András Keszthelyi, Katona Ferenc sa Keleti fakulteta za  biznis I menadžment, Obuda Univerziteta, Mađarska i profesori i saradnici Odseka za inženjerski menadžment. Učesnici panel diskusije su predstavili svoje institucije i istraživanja kojima se bave. U nastavku je razgovoarano o budućoj saradnji na polju nauke, istraživanja i obrazovanja.

Објављено 04.06.2019. године у 09:33 часова.