Почетак / Вести / Успешно реализована информатичка радионица на Техничком факултету у Бору

Успешно реализована информатичка радионица на Техничком факултету у Бору

У оквиру пројекта Информатичка радионица 30. јануара 2019. године ученици Машинско-електротехничке школе у Бору под менторством професора Ивана Милутиновића посетили су Технички факултет у Бору, и том приликом добили математички проблем за чије решавање је требало израдити одговарајући софтвер.

Дана 04. 04. 2019. године, поводом Дана студената Универзитета у Београду, и у оквиру низа активности организованих на Техничком факултету у Бору, успешно је реализована информатичка радионаца на којој су ученици Машинско-електротехничке школе из Бора приказали своја пројектна решења. У раду радионице је учествовало 5 екипа из Машинско-електротехничке школе у Бору и једна из Гимназије у Лебану, у следећем саставу:

1. Вељко Стојадиновић, Никола Бакоч, Стефан Ковачевић
  2. Балановић, Д.Арсић, Р.Златић
  3. Младен Журкић, Алекса Владић, Немања Мариновић
  4. Стефан Стојановић, Никола Гогић, Филип Вујиновић
  5. Душан Тричковић, Ана Милосављевић, Маријана Николић, Анђела Јовић
  6. Александра Милић је ученица II – 1 разреда, Гимназије у Лебану

Пар детаља са радионице:

Објављено 10.04.2019. године у 06:42 часова.