Почетак / Вести / Пријава студената за студентску праксу на University of Leoben, Leoben, Austria

Пријава студената за студентску праксу на University of Leoben, Leoben, Austria

Универзитет у Београду је потписао уговор о Мобилности са Универзитетом Leoben из Аустрије. Факултети нашег универзитета, који су укључени у ову мобилност су Рударско геолошки факултет из Београда и Технички факултет у Бору. У оквиру уговора, постоји једно расположиво место за мобилност заинтересованих студената. Могу се пријавити студенти основних, мастер и докторских студија.

Заинтересовани студенти, требају да се региструју преко Мобион платформе за мобилност, која је доступна на:  https://mobion.bg.ac.rs

Партнери из Леобена су предложили да мобилност буде у форми стручне – професионалне праксе. Такође, предлажу да студенти који се пријаве требају да имају искуства из области маркетинга, медија и пожељно је искуство у коришћењу ИнДесигн софтерског алата. Детаље о самој стручној пракси, можете видети на следећем LINKU.

Заинетерсовани студенти се могу јавити Ивану Михајловићу, ECTS координатору ТФ Бор, за помоћ око припреме документације за пријаву.

Објављено 12.03.2019. године у 09:17 часова.