Почетак / Вести / Гостовање професора из Мађарске и Румуније преко ERASMUS+ пројекта

Гостовање професора из Мађарске и Румуније преко ERASMUS+ пројекта

У склопу активности које Одсек за Инжењерски менаџмент спроводи као део Интернационалних дана, у оквиру пројекта Erasmus+ „ Key Action 1 – Mobility for teaching and staff“  (http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/english/erasmus/ ), професорка Jolán Velencei sa Obuda Univerziteta iz Budimpešte (Mađarska) je 28.05.2018. godine studentima treće godine studija održala predavanje na temu “Razvoj konceptnih sistemskih mapa studentskog znanja”. Ovo predavanje je organizovano u sklopu predmeta Teorija sistema.

Професорка Jolán Velencei је, такође, наставницима и сарадницима Техничког факултета у Бору  30.05.2018. године одржала презентацију садржаја и демонстрацију могућности Moodle платформе за коришћење у настави.

01.06.2018. године професор Gheorghe Oancea, декан Факултета за инжењерски меанџмент, Трансилванија Универзитета у Брашову (Румунија) је студентима докторских студија и професорима нашег Одсека одржао предавање “Дигитална производња и примери из праксе”.

Објављено 04.06.2018. године у 07:27 часова.