Почетак / Вести / Учешће студената и професора Одсека за Инжењерски менаџмент на 11. Интернационалној научној студентској конференцији у Москви

У оквиру својих многобројних активности из области међународне сарадње, Одсек за Инжењерски менаџмент Техничког факултета у Бору, наставио је сарадњу са партнерском институцијом Руске Председничке Академије за Националну Економију и Администрацију – RANEPA из Москве, Руска Федерација. Двоје студената са Одсека за менаџмент – студент докторских студија Ивана Величковска и студент четврте године Душан Богдановић у пратњи доц. др Александре Федајев учествовали су на  11. Интернационалној научној студентској конференцији у периоду од 19-20. априла 2018. године. Радови студената за Инжењерски менаџмент су се нашли међу најбољима у секцијама у којима су презентовани.

Конференцији је присуствовао велики број учесника из Србије, Бугарске, Естоније, Шпаније, Румуније, Русије итд. Организатори су били Олга Павловна Гаврилина (шеф одељења за међународне односе Института за секторијални менаџмент) и Елена Дронова (Студент Рекламе и ПР-а на Руској Председничкој Академији). Осим презентација радова, студенти су учествовали у решавању студија случаја са студентима из осталих земаља и предавањима на тему вођства, с обзиром да је тема овогодишње конференције била “Teams and Leaders: The Way to Success”.

Сарадња са RANEPA институтом се наставља, обзиром да ће делегација професора и студената доћи на Интернационалну Мајску Конференцију о Стратегијском Менаџменту, 25-27. маја у Бору (http://mksm.sjm06.com/ ).

Пар детаља са конференције:

Објављено 07.05.2018. године у 06:59 часова.