Почетак / Вести / Конкурс за волонтерски рад, за студенте основних и мастер студија

Конкурс за волонтерски рад, за студенте основних и мастер студија

Одсеку за менаџмент, Техничког факултета у Бору, поверена је организација две научне конференције као и већег броја интернационалних активности. Поред тога, на овом Одсеку се уређује и интернационални часопис Serbian Journal of Management. Овим путем, позивамо студенте који би се као волонтери укључили у рад на организацији и промоцији, како конференција, тако и часописа SJM. Ова врста ангажмана представљала би значајно искуство у пракси за заинтересоване студенте а такође може донети и додатне сертификате и поене студентима. Молимо све заинтересоване студенте основних и мастер студија да се јаве проф. др Ивану Михајловићу на маил imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs . Овај конкурс биће отворен трајно, али би било пожељно да се заинтересовани студенти јаве што пре.

Објављено 27.10.2017. године у 11:27 часова.