Почетак / Вести / Позив студентима за учешће на деветој Интернационалној студентској конференцији у Москви

Одсек за менаџмент, Техничког факултета у Бору, остварује интензивну интернационалну сарадњу са бројним светским институцијама које се баве менаџмент дисциплинама. Тако је током 2015. године остварена сарадња са Академијом RANEPA из Москве, Руска федерација. Детаљи ове сарадање су доступни овде .

У наставку сарадње са овом институцијом, омогућено је да двоје студената са Одсека за менаџмент бораве на 9. Интернационалној научној студентској конференцији, која ће бити одржана 22. априла 2016. године у Москви.

Услови које смо за присуство студената Одсека за менаџмент омогућили партнерском сарадњом са RANEPA академијом су следећи:

• Студентима Одсека за менаџмент ће бити обезбеђен смештај у Москви за 3 дана,
  • Студентима Одсека за менаџмент ће бити покривен део путних трошкова у износу од 10 000 рубљи.

Додатни детаљи, који описују начин пријаве и учешћа студената су доступни овде.

Молимо заинтересоване студенте да се јаве Проф. др Ивану Михајловићу на imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs или imihajlovic@emd.edu.rs како би добили додатне инструкције везано за пријаву учешћа на овом скупу.

Објављено 12.01.2016. године у 09:43 часова.