Почетак / Вести / Асистенти Одсека за менаџмент боравили на једномесечном студијском усавршавању на Универзитету Mannheim и Универзитету Worms, у Немачкој

Асистенти Одсека за менаџмент, Техничког факултета у Бору и студенти докторских студија, Милена Јевтић и Ивица Николић, боравили су на једномесечном студијском усавршавању на Универзитету Mannheim и Универзитету Worms, у  Немачкој у периоду од 05.01.-30.01.2015. године., као корисници стипендије за студенте докторских студија у оквиру Ресита академске мреже, чија је наш факултет члан. Више детаља можете видети овде.

Објављено 03.02.2015. године у 11:53 часова.