Почетак / Вести / Студенти Одсека за менаџмент на летњој школи на Јахорини

Студенти Одсека за менаџмент на летњој школи на Јахорини

Студенти мастер студија са одсека за инжењерски менаџмент, Техничког факултета у Бору, Санела Арсић и Данијел Николић били су учесници летње школе на Јахорини у периоду од 24. до 29 августа. Летња школа је одржана у оквиру академске мреже за предузетништво и иновације универзитета Југоисточне Европе „RESITA NETWORK“ на тему „Business Communication“. Организатор летње школе је био Универзитет у источном Сарајеву. Поред српских студената учествовали су и студенати из Босне и Херцеговине, Немачке, Албаније, Македоније, Румуније и Бугарске који су радили у интернационалним тимовима решавајући различите студије случаја везане за проблеме у пословној комуникацији која представља саставни део савременог пословања. Током трајања летње школе предавања су држали професори из Немачке (Peter Schulte, PhD; Gerd Wassenberg, PhD) и доц. др Младен Ребића продекан за научно истраживачки рад  из Босне и Херцеговине. Боравак свих учесника финансиран је од стране немачке фондације за академску размену DAAD.

Поред истраживачког рада сви полазници школе имали су прилику да посете и упознају знаменита културно историјска места попут Сарајева, Вишеграда, Андрићевог града, Пала и Јахорине.

Пар детаља са летње школе на Јахорини:

Објављено 02.09.2014. године у 16:08 часова.