Почетак / Вести / Нови конкурс за пријаву студената за ERASMUS+ мобилност на Одсеку за инжењерски менаџмент

Обавештавамо студенте Одсека за инжењерски менаџмент да је преостало два слободна места за размену студената у оквиру пројекта ERASMUS+.

Број студената који могу учествовати у пројекту мобилности са Универзитетом Источне Финске (University of Eastern Finland) је један студент са основних, мастер или докторских академских студија. Рок за пријаву је 18. септембар 2020. године.

Број студената који могу учествовати у пројекту мобилности са Обуда универзитетом (Obuda University)из Будимпеште је један студент са основних, мастер или докторских академских студија. Рок за пријаву је 16. октобар 2020. године.

Сви заинтересовани студенти могу се јавити шефу Одсека за инжењерски менаџмент, проф. др Ђорђу Николићу, на email: djnikolic@tfbor.bg.ac.rs или на број телефона: 0640665888.

Објављено 17.09.2020. године у 06:10 часова.