Почетак / Вести / Позив за учешће на on-line међународној конференцији коју организује институција RANEPA из Русије

У циљу даље афирмације успешне сарадње, коју наш одсек има са институцијом RANEPA (Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration) из Москве, позивају се сви студенти Инжењерског менаџмент да узму учешће на међународној студентској конференцији “XIII International Student Scientific and Practical Conference «Managing the Future: Instruments, Projects, Insights»”.Конференција се одржава 16. априла on-line путем. Заинтересовани студенти се могу пријавити до 15. априла, чиме стичу могућност да бесплатно присуствују овој on-line конференцији, где ће имати прилике да чују експерте из разних области менаџмента и да учествују у дискусији са колегама из различитих земаља.

Остали детаљи везано за пријаву и учешће на овој конференцији могу се пронаћи на ЛИНК-у или на wеб адреси: https://iim.ranepa.ru/about/events/managing-the-future-instruments-projects-insights/

Објављено 19.04.2020. године у 11:18 часова.