Почетак / Успешне приче / Радмила Јанковић

Радмила Јанковић

мастер инжењер менаџмента
Математички институт САНУ, Београд

Технички факултет у Бору уписала сам школске 2009/2010. године на смеру Инжењерски менаџмент. Након завршених основних студија, уписала сам мастер академске студије на истом студијском програму и успешно их завршила. Тренутно сам студент друге године докторских академских студија Инжењерског менаџмента на Техничком факултету у Бору. Знање које сам стекла студирајући и усавршавајући се на овом факултету омогућило ми је да пронађем посао који највише одговара мојим личним карактеристикама и очекивањима, посао истраживача на Математичком институту САНУ.

Инжењерски менаџмент је широка дисциплина, због чега по завршетку студија студенти имају могућност да траже посао у различитим областима. Уписом и завршетком Техничког факултета у Бору, ви ћете добити нешто много вредније од саме дипломе, а то је знање. Професори су приступачни и увек спремни да објасне све што је нејасно, а интеракција са студентима је увек коректна. Студијски програми се стално акредитују и усклађују са стандардима, тако да можете бити сигурни да ћете добити квалитетно знање. А уколико сте заинтересовани за научно-истраживачки рад, Технички факултет ће вам пружити своју подршку кроз конференције, обуке и летње школе у својој организацији.

Учите од најбољих. Усавршавајте се. Није лако, али је вредно!

“Запамтите да увек гледате према звездама, а не према својим стопалима. Покушајте разумети оно што видите и узроке постојања свемира. Будите знатижељни и колико год се живот чинио тешким, увек постоји нешто што можете учинити и успети у томе. Важно је не одустајати” – Стивен Хокинг

Објављено 14.04.2020. године у 05:56 часова.