Почетак / Успешне приче / Данијел Богосављевић

Данијел Богосављевић

мастер инжењер менаџмента
Data Analyst – Ferdinand Bilstein South East Europe, Београд

Технички факултет у Бору, смер инжењерски менаџмент, уписао сам 2014. године, а дипломирао 2018. Своје даље образовање наставио сам на истом факултету уписавши мастер студије за инжењерски менаџмент. Дипломирао сам крајем септембра 2019. године, а тренутно радим у сектору за аналитику у једној од водећих светских фирми за производњу и набавку резервних делова за путничка и комерцијална возила “Ferdinand Bilstein”, која свој центар за Источну Европу има у Београду.

Технички факултет у Бору ми је пружио разноврсна искуства, као што су: студентска размена, учествовање на конференцијама, похађање додатних курсева, израда пројектних планова, учествовање на такмичењима, али и многа друга. Професори и асистенти на факултету увек су излазили у сусрет студентима и мотивисали их за рад, а предмети који се похађају јесу разноврсни и самим тим стиче се знање из различитих области.

Мој савет студентима јесте да никада не одустају и да верују у себе, да се константно усавршавају и стичу све већи број вештина, јер одговорност, рад и мотивација доводе до успеха.

Објављено 14.04.2020. године у 05:42 часова.