Почетак / Вести / Успешно одржана 10. Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском Менаџменту – IMKSM2014

На овогодишњем скупу  пријављено је рекордних 160 радова са преко 260 учесника. Због ванредне ситуације у земљи,  у тренутку одржавања конференције,  узроковане поплавама,  број учесника је био мањи него прошле године, а на самој конференцији је изложено преко 70 радова.

Зборник извода радова конференције је доступан овде

Пар детаља са конференције:

У организацији Техничког Факултета у Бору и финансијске подршке Вишеград фонда, у оквиру Интернационалне Мајске Конференције о Стратегијском Менаџменту IMKSM2014, одржан је Округли сто  са темом  “Могућности за развој мреже пословних кластера МСПа из Србије и Вишеград групе (В4) земља.

Паралелно са конференцијом је и ове године организован  10. јубиларни Студентски Симпозијум о Стратегијском Менаџменту, на коме су своје радове презентовали студенти из наше земље и иностранства.

Пар детаља са студентског симпозијума:

Опште о конференцији IMKSM :

Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском менаџменту (MKSM) се традиционално одржава сваке године крајем маја месеца и  представља водећу међународну конференцију из области стратегијског менаџмента.

Одабрани радови са конференције биће публиковани у часопису: Serbian Journal of Management, након процеса рецензије.

Зборници целих радова са претходних конференција су доступни овде

Објављено 30.05.2014. године у 11:36 часова.