Почетак / Вести / Наставак вежби за рад у SAP/ERP у оквиру наставе на основним и мастер студијама

Наставак вежби за рад у SAP/ERP у оквиру наставе на основним и мастер студијама

На Техничком факултету у Бору у склопу нових вежби за рад у пословном софтверу SAP/ERP, студентима завршних година основних, као и мастер академских студија на студијском програму Инжењерски менаџмент, предавање је одржао господин Војислав Генић, генерални директор компаније SAP за Југоисточну Европу.

Тема његовог предавања је била „Живот у дигиталној економији“. У склопу свог предавања директор Генић је студентима представио глобалне трендове развоја SAP пословног система. Поред тога, указао је и на могуће изазове са којима ће се студенти суочити у њиховим будућим инжењерским каријерама.

Такође, гости Техничког факултета у Бору били су и координатори SAP University Alliances програма на Универзитету у Београду, проф. др Угљеша Бугарић и проф. др Слободан Аћимовић, као и асистент за техничку подршку SAP University Alliances програма, господин Миломир Станковић.

У уводном делу предавања декан Техничког факултета у Бору, проф. др Нада Штрбац је присутним гостима доделила захвалнице за свесрдну помоћ и подршку приликом увођења SAP University Alliances програма у наставни процес на Техничком факултету у Бору.

Пар детаља:

Објављено 04.12.2019. године у 19:39 часова.