Почетак / Вести / Успешно одржана 13. Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском Менаџменту – IMKSM17

У периоду од 19. до 21. маја 2017. године успешно је одржана XIII Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском Менаџменту – IMKSM17, у хотелу АЛБО у Бору. Конференција је традиционално организована од стране Одсека за менаџмент, Техничког факултета у Бору, Универзитета у Београду. Заинтересованост аутора из земље и иностранства је и ове године била на врло високом нивоу. Пленарни предавачи били су проф. Jyrki Kangas из Финске, проф. Elena Kalugina из Русије, проф. Teppo Hujala iz Finske и doc. Nenad Milijić са Техничког факултета у Бору.

У оквиру IMKSM17 конференције у суботу 20.05. организован је и округли сто на тему “Практични приступи управљању природним ресурсима у циљу постизања одрживог регионалног развоја”. На овом округлом столу учествовао је велики број представника домаћих и страних универзитета, као и наши представници из привреде, локалне самоуправе и осталих институција који се баве овом тематиком.

Паралелно са IMKSM17 и ове године је организован тринаести по реду Интернационални Студентски Симпозијум о Стратегијском Менаџменту, који се показао као најуспешнији до сада са 23 пријављена рада. Студенти са Техничког факултета у Бору, као и њихове колеге са домаћих и иностраних универзитета, показали су завидан ниво разумевања тематике коју су презентовали као и способност праћења савремених трендова у науци о менаџменту.

Галерија слика са одржане ИМКСМ17 конференције:

Објављено 29.05.2017. године у 08:25 часова.