Почетак / Вести / Професори Одсека за инжењерски менаџмент гостовали су на Mykolas Romeris University у Литванији

У периоду од 13. до 15. маја 2019. године Доц. др Марија Панић и Доц. др Александра Федајев са Одсека за инжењерски менаџмент, Техничког факултета у Бору,  боравиле су у Литванији, у оквиру пројекта: “Interdependence between illegal trade in tobacco and corruption, money laundering and organised crime“ финансираног од стране Philip Morris International. Током свог боравка, у оквиру округлог стола на коме су били присутни и експерти из Литваније, Јерменије, Молдавије, Грузије и Албаније, доц. др Александра Федајев, одржала је предавање на тему “Trends and practices of cigarette smuggling in the Republic of Serbia“.

Такође, ово је била одлична прилика да се професорима са Mykolas Romeris University представе активности и резултати Одсека за инжењерски менаџмент, како би се остварена сарадња продубила и наставила у будућности.

Пар детаља са боравка:

Објављено 28.06.2019. године у 11:21 часова.