Почетак / Вести / Студент IVгодине Одсека за инжењерски менаџмент добитник стипендије фондације “Евро за знање” и компаније „Mineco“

Фондација грађана за стипендирање ученика и студената  “Евро за знање” пету годину заредом свечано је у Београду доделила 5 стипендија у износу од по 100.000 динара у школској 2017/18 години најбољим ученицима и студентима широм Србије. Међу студентима се нашао и студент IV године Одсека за инжењерски менаџмент, Душан Богдановић са просечном оценом у току студирања 9.93.

Више о самој фондацији као и конкурс и одлуку о студентским стипендијама за школску 2017/18 годину можете видети ОВДЕ.

Пар детаља са доделе:

Објављено 27.10.2017. године у 18:21 часова.