Почетак / Вести / ПОЧЕТАК НАСТАВЕ ЗА СТУДЕНТЕ ЗА РАД У ПОСЛОВНОМ СОФТВЕРУ SAP

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ ЗА СТУДЕНТЕ ЗА РАД У ПОСЛОВНОМ СОФТВЕРУ SAP

Дана 25. 11. 2019. године на Техничком факултету у Бору, на Одсеку за инжењерски менаџмент, почела је имплементација SAP University Alliances програма у оквиру наставног процеса на предмету основих академских студија Менаџмент информациони системи, као и на два предмета мастер академских студија: Логистика и Електронско пословање. У наредној фази SAP University Alliances програм биће спроведен на предмету основних академских студија Управљање и контрола трошкова. Професори укључени у реализацију овог програма су: проф. др Иван Михајловић, проф. др Ђорђе Николић,  доц. др Ненад Милијић, доц. др Александра Федајев и доц. др Санела Арсић.

Студенти основних и мастер академских студија који учествују у настави за рад у SAP/EAP програму, имали су прилике да на самом почетку наставе присуствују предавању господина Млађена Јовића, директора за Операције снабдевања за Централну и Источну Европу (Head of Supply Operations CEE/RU) u Henkel-у. Студенти су такође имали прилике да  поставе велики број питања у отвореној дискусији која се одвијала током самог предавања.

Након уводних предавања студенти основних академских студија започели су наставу у SAP/ERP програму и то у модулу Мaterials Management, док су студенти мастер академских студија имали прилике да започну рад у модулима Sales and Distribution и Warehouse Managemet.

Реализација наставе подржана је и од стране МПНТР кроз пројекат SET-SAP, више о томе можете пронаћи на: https://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/blog/14-oktobar-2019-u-okviru-programske-aktivosti-razvoj-visokog-obrazovanja-mpntr-tehnickom-fakultetu-u-boru-odobreno-finasiranje-projekta-set-sap-students-entrepreneurship-trai/

Објављено 27.11.2019. године у 06:25 часова.