Почетак / Вести / Нови пројектни планови РЕСИТА мреже за предузетништво и иновације

Нови пројектни планови РЕСИТА мреже за предузетништво и иновације

У периоду 14. – 17. јануара 2016. године, у Есену – Немачка, одржан је састанак Интернационалне Ресита мреже за предузетништво и  иновације (www.resitanet.eu). Састанак је организован како би се представници ове мреже, коју чине 16 универзитета из региона југоисточне Европе и Немачке, договорили о новим могућностима припреме пројеката и апликација у оквиру интернационалних фондова. Такође, у оквиру састанка су договорене и активности мреже планиране за 2016. годину. Представник Техничког факултета у Бору на овом састанку био је Проф. др Иван Михајловић, са Одсека за менаџмент. У оквиру активности у 2016. години, представници Одсека за менаџмент, Техничког факултета у Бору, организоваће радионицу за припрему практичних студија случаја, из области предузетништва. Ова радионица ће бити организована током маја 2016. године. Такође, у септембру 2016. године биће организована Интернационална летња школа из области примене иновације у предузетничким активностима. Ова летња школа предвиђена је за студенте мастер и докторских студија Одсека за менаџмент. Сви додатни детаљи везани за ова два догађаја, биће ускоро представљени на сајту Одсека за менаџмент.

Пар детаља са састанка:

Објављено 25.01.2016. године у 11:30 часова.