Почетак / Вести / Студенти са одсека за Инжењерски менаџмент освојили награду за најбољи научно-истраживачки рад Универзитета у Београду за 2016. годину

Студенти треће године нашег одсека Душан Богдановић, Сандра Благојевић, Наталија Томић и Данијел Богосављевић су својим радом „Примена хибридног ABC-ANP модела на примеру одлучивања у прехрамбеној индустрији“, уз менторство проф. др Ђорђа Николића, остварили запажен резултат освојивши прво место на конкурсу за најбољи научно-истраживачки рад Универзитета у Београду за 2016. годину , и то у групи техничко-технолошких наука.

Том приликом, њима су у ректорату Универзитета у Београду, на Свечаној академији повдом Дана ове високошколске институције, уручене специјалне повеље и пригодне награде.

Галерија слика са доделе награда:

Објављено 21.09.2017. године у 07:45 часова.