Почетак / Вести / Project Management Championships

Project Management Championships

Студенти Одсека за менаџмент, Техничког факултета у Бору, добили су позив да се укључе у пројекат Светске организације за управљање пројектима – IPMA под називом “Project Management Championships“, који ће се у Србији реализовати први пут у марту, 2015. године на Факултету организационих наука.

Циљ самог пројекта јесте окупљање и повезивање студената различитих факултета који ће на један креативан и светски стандардизован начин унапредити своје знање и компетенције. С друге стране, основну идеју пројекта чини повезивање успешних компанија у Србији и талентованих студената, где компаније кроз активности друштвене одговорности подржавају развој будућих младих стручњака. Након одржавања такмичења на националном нивоу, победнички тим ће уз подршку компанија и ментора представљати Србију на светском такмичењу у управљању пројектима у Литванији, где ће се такмичити најбољи тимови земаља Европе.

Пропозиције и детаљи се могу видети на сајту: http://pmchampionships.com/countries/serbia/rules/

Детаљније информације о пројекту налазе се у на линку.

Позивамо заинтересоване студенте Одсека за менаџмент, нивоа Мастер и Основних студија, да се јаве Проф. др Ивану Михајловићу на е-маил: imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs

Објављено 20.01.2015. године у 13:28 часова.