Почетак / Вести / Студенткиња нашег одсека ушла у ужи круг конкурса “Ове јесени индекс је мој пасош”

Технички факултет у Бору објавио је наградни конкурс “Ове јесени индекс је мој пасош”(http://www.tfbor.bg.ac.rs/studenske_str/doc/Indeks_je_moj_pasos_2017.pdf) захваљујући коме 20 студената има прилику да освоји путовање у Болоњу. Током дводневног путовања у најстарији универзитетски град на свету, студенти ће уживати у највећем очуваном старом градском језгру Италије, али и посетити једну од најсавременијих фабрика компаније Филип Морис, која је организатор конкурса. Циљ овог конкурса јесте да студенти представе себе у
најбољем светлу кроз ауторску фотографију и кратак опис на једну од три понуђене теме – тимски рад,
предузетнички дух и учење. Колегиница Емануела Богдановић се пријавила на тему тимски рад, и ушла у ужи круг избора. Како би се пласирала у финале, односно била сврстана у првих 50, потребна јој је подршка шире јавности. Уколико желите, колегиницу Емануелу Богдановић можете подржати гласањем тако што ћете лајковати њену фотографију и кратак опис са који се она представила на овом конкурсу. Гласање се врши на званичној фацебоок страници компаније Philip Morris International где су представљени сви кандидати који су ушли у ужи избор, а за Емануелу Богдановић можете гласати на следећем ЛИНКУ.

Подржимо сви заједно колегиницу Емануелу Богдановић!

Објављено 19.10.2017. године у 06:52 часова.