Почетак / Вести / Студенти Техничког факултета у Бору учествовали у финалу националног такмичења из Project Management-a

Колеге Емануела Богдановић, Ана Станковић, Михајло Гречић и Милош Станковић са ментором Ненадом Милијићем, показали су завидан ниво знања и креативног решавања практичних проблема у управљању и координисању пројектима. Наиме, тимови су у року од три сата требали да обаве симулације четири пројекта, при чему су вредновани обухват пројектних задатака, временски рокови, буџет, ресурси и мотивација и стрес чланова пројектног тима. Током симулација ових пројеката студенти су демонстрирали и вештину у тимском доношењу великог броја брзих и адекватних одлука од којих је зависио исход пројеката.

Како за наше студенте, тако и за нас као институцију, ово такмичење је представљало веома корисно искуство. Надамо се да ће и у наредним годинама наши студенти учествовати на овом реномираном такмичењу и да ће достојно репрезентовати наш одсек и факултет.

Треба истаћи изузетну организацију и реализацију овог такмичења од стране колега са Факултета организационих наука.

Коначно, победничком тиму, колегама са Факултета организационих наука, желимо пуно успеха на International Project Management Championship 2019 и да достојно представе наш универзитет и државу.

Пар детаља са такмичења:

Објављено 18.03.2019. године у 12:01 часова.