Почетак / Вести / Активности у оквиру Интернационалне недеље Одсека за Инжењерски менаџемент

Активности у оквиру Интернационалне недеље Одсека за Инжењерски менаџемент

У склопу активности, које Одсек за Инжењерски менаџмент реализује у Интернационалној недељи , професори Jyrki  Kangas и Teppo Hujala са Универзитета Источна Финска http://www.uef.fi/en/etusivu , одржали су предавања за студенте Одсека за менаџмент у оквиру ERASMUS + програма мобилности.

17. маја 2017. године професор Teppo Hujala одржао је предавање на додипломском нивоу студија, на тему “Рационално учешће у управљању животном средином” (“Participation rationales in environmental management”). Предавање је одржано на предмету Еколошки менаџмент, који слушају студенти четврте године Одсека за менаџмент.

Такође, 17. маја 2017., професори Jyrki  Kangas и Teppo Hujala су у оквиру панел дискусије са студентима мастер студија, разговарали на тему примена квантитативних метода у обради истраживачких резултата, приликом израде дипломских – мастер радова. Ова панел дискусија је организована у оквиру предмета Теоријске основе за израду мастер рада.

18. маја 2017. године професор Jyrki  Kangas одржао је предавање ”Искуства у коришћењу метода ВКДО у управљању државним земљиштем у Финској” ( “Experiences of the use of MCDA methods in management of State-owned lands in Finland”), у оквиру предмета Операциона истраживања II. Овај предмет слушају студенти треће године Одсека за менаџмент.

Објављено 19.05.2017. године у 06:38 часова.