Почетак / Вести / Студенткиње Техничког факултета у Бору освојиле награду за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената за 2018. годину

У циљу афирмације научно-истраживачког рада студената током студија, Универзитет у Београду сваке године расписује конкурс за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената из сваке групације факултета.

Студенткиње нашег факултета Јелена Ковачевић и Тамара Илић, са студијског програма Инжењерски менаџмент, освојиле су ове године прву награду на конкурсу за најбољи научно-истраживачки рад са групације факултета техничко-технолошких наука Универзитета у Београду. Оне су свој награђени рад под називом „SWOT-AHP/FAHP модел за приоритизацију стратегија развоја интернет предузетништва“, урадиле под менторским вођством професора Ђорђа Николића и Исидоре Милошевић.

У склопу прославе Дана Универзитета у Београду, ректор професорка Иванка Поповић је 13. септембра 2019. године у Свечаној сали Ректората уручила награде победницима овог конкурса.

Пар детаља са доделе признања награђеним студентима:

Објављено 19.09.2019. године у 09:05 часова.