Почетак / Вести / Активности у оквиру Интернационалне недеље Одсека за Инжењерски менаџемент (Други дан)

У току другог дана Интернационалне недеље на Техничком факултету у Бору реализован је истраживачки семинар на тему: „BioEconomy and sustainable development“. Том приликом, професори  Jyrki  Kangas и Teppo Hujala  са Универзитета Источна Финска http://www.uef.fi/en/etusivu презентовали су наставном особљу и студентима докторских студија свој универзитет, као и могућности академске размене, заједничких истраживања и пројеката. Такође,  у циљу дефинисања области научно-истраживачке сарадње, том приликом су и професори и студенти докторских студија са Техничког факултета у Бору презентовали свој научно истраживачки потенцијал и интересовања. На крају, након дискусије и закључака свих учесника овог истаживачког семинара, договорене су смернице за даљу сарадњу ове две високошколске институције.

Пар детаља са овог догађаја:

Објављено 16.05.2017. године у 14:35 часова.