Почетак / Вести / Одржана свечана додела сертификата студентима

Одржана свечана додела сертификата студентима

U utorak, 14.01.2020. godine, na Tehničkom fakultetu u Boru, održana je svečana dodela sertifikata studentima osnovnih i master studija koji su uspešno savladali rad u poslovnom softveru SAP/ERP u okviru nastave na predmetima Menadžment informacioni sistemi (na osnovnim akademskim studijama) i u okviru predmeta Logistika i Elektronsko poslovanje (na master akademskim studijama). Nakon tronedeljne nastave 50 studenta je savladalo rad u sledećim modulima: Material Management (MM), Warehouse Management (WH) i Sales and Distribution (SD).

Званичне сертификате SAP WEST BALKANS студентима су уручили предметни наставници који су реализовали наставу у оквиру SAP University Alliances програма: проф. др Иван Михајловић, проф. др Ђорђе Николић, доц. др Ненад Милијић и доц. др Санела Арсић.

Стеченим знањем студенти су значајно унапредили своје компетенције и стекли компаративну предност на тржишту рада чиме им се отварају многобројне могућности за запослење.

Студенти четврте године основних академских студија у наредном семестру имаће прилике да у оквиру предметаУправљање и контрола трошкова прођу кроз рад, у још једном модулу, под називом Financial Accounting (FI).

Пар детаља са свечане доделе сертификата:

Објављено 17.01.2020. године у 07:24 часова.