Почетак / Вести / Позив за учешће на пројекту Project Management Championship 2019

Позив за учешће на пројекту Project Management Championship 2019

Обавештавају се студенти да ће пето по реду студентско такмичење из управљање пројектима “
Project Management Championship 2019″ бити одржано 09. и 16. марта 2019. године на Факултету организационих наука у Београду. Пројекат је инициран од стране IPMA Young Crew, као огранка међународне асоције за управљање пројектима (International Project Management Association – IPMA), а у нашој земљи га спроводиYoung Crew Srbija, као саставни део Удружења за управљање пројектима Србије.

Циљ самог пројекта јесте окупљање и повезивање студената различитих факултета који ће на један креативан и светски стандардизован начин унапредити своје знање и компетенције у области пројектног менаџмента. Право учешћа имају сви факултети у Србији на којима се изучава предмет управљање пројектима. Такмичење се састоји од два одвојена дела – квалификационе рунде и финала. Победници националног такмичења ће имати прилику да представљају Србију на светском такмичењу у управљању пројектима “International Project Management Championship 2019”, које ће се ове године одржати у Немачкој.

Пријава за такмичење се може извршити путем следећег линка: https://www.become.pm/projectmanagementchampionships/registration/ до 28. фебруара 2019. године.

Детаљан опис пројекта можете видети ОВДЕ.

Објављено 14.02.2019. године у 09:46 часова.