Почетак / Вести / Нови уговори у оквиру ERASMUS + програма

Нови уговори у оквиру ERASMUS + програма

1. Током септембра 2017. године добили смо информацију да су одобрена средства за наставак мобилности студената, наставника и сарадника Одсека за менаџмент, са Обуда универзитетом из Будимпеште, Мађарска (за перион 2017-2019). У оквиру мобилности размена ће бити организована са Keleti Faculty of Business and Management и Banki Donat Faculty of Mechanical and Safety Engineering. Ускоро ћемо добити и коначан уговор са тачним детаљем и бројем мобилности. Међутим, заинтересовани студенти, наставници и сарадници се могу већ сада јавити ECTS координатору Ивану Михајловићу, на imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs како би могли да кренемо са припремом потребне документације.
  1. Током септембра 2017. године добили смо и информацију да су одобрена средства за нову мобилност студената, наставника и сарадника Одсека за менаџмент, са Трансилваниа Университy оф Брасов, Брасов, Румунија. Ускоро ћемо добити и коначан уговор са тачним детаљем и бројем мобилности. Међутим, заинтересовани студенти, наставници и сарадници се могу већ сада јавити ЕЦТС координатору Ивану Михајловићу, на imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs како би могли да кренемо са припремом потребне документације.

Више детаља је доступно на линку: http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/blog/konkurs-za-erasmus-stipendije-za-studente-naastavnike-saradnike-odseka-za-menadzment-tehnickog-fakulteta-u-boru/

Објављено 13.09.2017. године у 08:06 часова.