Почетак / Вести / Студенти Техничког факултета у Бору пласирали се у финале националног такмичења из Project Managementa

Студенти IV године Михајло Гречић и Милош Станковић и студенти мастер студија Емануела Богдановић и Ана Станковић са ментором Ненадом Милијићем, остварили су веома добар резултат у квизу знања, где је за 100 минута требало да одговоре на 100 питања повезаних са тематиком управљања и координисања пројектима.

Представници нашег факултета, том приликом, имали су резултат од 76%, што је изнад европског просека за шампионат који се организује и у другим земљама света.

Наиме, шест првопласираних тимова, од којих су по један са Факултета организационих наука из Београда, Грађевинског факултета из Београда, Факултета техничких наука из Новог Сада, Факултета за пројектни и иновациони менаџмент из Београда, Универзитета Singidunum и са нашег факултета, у конкуренцији од чак 12 тимова, са 6 факултета из Србије, бориће се у финалу такмичења за титулу националног првака у управљању пројектима и за прилику да представљају Србију на светском такмичењу у управљању пројектима “International Project Management Championship 2019” које ће се одржати у Немачкој.

Пар детаља:

Објављено 11.03.2019. године у 07:31 часова.