Почетак / Вести / Завршетак вежби за рад у SAP/ERP у оквиру наставе на основним и мастер академским студијама

Студенти основних и мастер академских студија завршили су рад у  пословном софтверу SAP/ERP у оквиру наставе на студијском програму Инжењерски менаџмент.

Студенти који слушају предмет Менаџмент информациони систем на основним академским студијама имали су прилике да се упознају са радом у Material Management -MM модулу SAP/ERP система, док су студенти мастер академским студија у оквиру предмета Логистика и Електронско пословање завршили рад и упознавање са модулима  Warehouse Management-WH и Sales and Distribution-SD.

У наредном семестру студенти четврте године имаће прилике да у оквиру предмета Управљање и контрола трошкова прођу кроз рад у модулу Financial Accounting- FI.

Пар детаља:

Објављено 12.12.2019. године у 07:59 часова.