Почетак / Вести / Студенти RANEPA академије из Москве на размени на Техничком факултету у Бору

Студенти RANEPA академије из Москве на размени на Техничком факултету у Бору

Одсек за менаџмент, Техничког факултета у Бору, већ две године организује успешну интернационалну сарадњу са престижном RANEPA академијом из Москве. У оквиру ове сарадње, током  априла 2017. године је делегација наших професора и студената боравила у Москви. Детаљи ове активности су доступни на линку: http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/blog/28-april-2017-delegacija-odseka-za-menadzment-ucestvovala-na-x-medunarodnoj-studentskoj-naucnoj-konferenciji-u-moskvi/

У оквиру исте сарадње, у период 17-29. априла 2017. године, на Одсеку за менаџмент су боравиле студенткиње мастер нивоа Victoriya Frolova и Anna Urum. Оне су на нашем Одсеку боравиле са циљем прикупљања података везано за своје мастер радове и сарадњу на истраживачком делу рада. Теме њихових истраживања су: “The strategy of supplying the enterprise with raw materials”  и  “Formation and evaluation of the company’s strategic development alternatives”.

Током боравка, колегинице Viktoriya и Anna су присуствовале предавањима из предмета Портфолио пројект менаџмент и Теоријске основе за израду мастер рада.  Поред тога, организована им је консултативна настава са професорима Одсека за менаџмент. У оквиру истраживачког дела, колегиницама су организовани интервјуи са представницима менаџмента компаније РТБ – Бор, као и посета самом погону нове топионице у Бору.

Пар детаља са колегиницама из Москве:

Објављено 05.05.2017. године у 10:21 часова.