Почетак / Вести / Делегација Одсека за менаџмент на PhD радионици у Тирани

Делегација Одсека за менаџмент на PhD радионици у Тирани

Студенти докторских студија Одсека за менаџмент: Ненад Николић, Санела Арсић и Анђелка Стојановић, учествовали су на истраживачкој радионици „Social Responsibility and Business Failure”, која је организована у Тирани (Албанија). Један од предавача на овој радионици био је Проф. др Иван Михајловић са одсека за менаџмент. Тематски оквир радионице односио се на селекцију адекватних методолошких алата истраживања, како квантитативног тако и квалитативног типа. Предавачи на овој радионици били су професори са дугогодишњим истраживачким искуством у квалитативној и квантитативној анализи из Немачке, Србије, Македоније, Бугарске и Албаније. Такође, на радионици су учествовали и студенти докторских студија из ових земаља. Циљ ове радионице је био у обуци PhD студената да на прави начин препознају адекватност и примене расположиве алате квалитативне и квантитативне анализе, у циљу обраде резултата својих истраживања на докторским студијама. И ова радионица је наставак заједничких истраживачких пројеката на тему Корпоративна друштвена одговорност и разлози пропадања MSP-а, који се спроводе у координацији Одсека за менаџмент већ две године (http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/blog/2-novembar-2016-delegacija-odseka-za-menadzment-na-sastanku-internacionalnog-istrazivackog-tima-za-pripremu-projekta-na-temu-korporativan-drustvena-odgovornost-csr/ )

Пар детаља са радионице:

Објављено 01.12.2016. године у 08:02 часова.