Почетак / Вести / Успешно одржана 11. Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском Менаџменту – IMKSM2015

У периоду од 29. до 31. Маја, 2015. године успешно је одржана 11. Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском Менаџменту – IMKSM2015 у организацији Техничког факултета у Бору. Као и претходних година, гостујући предавачи су били како из земље, тако и из иностранства. Пленарни предавачи били су Jyrki Kangas из Финске, José David Vicente-Lorente из Шпаније, и Предраг Станимировић са природно-математичког факултета у Нишу.

Зборник извода радова конференције је доступан овде.

Пар детаља са конференције:

Паралелно са конференцијом је и ове године организован  Студентски Симпозијум о Стратегијском Менаџменту, на коме су своје радове презентовали поред студената са Техничког факултета у Бору и студенти из целе земље.

Опште о конференцији IMKSM:

Интернационална Мајска Конференција о Стратегијском менаџменту (IMKSM) се традиционално одржава сваке године крајем маја месеца и  представља водећу међународну конференцију из области стратегијског менаџмента.

Одабрани радови са конференције биће публиковани у часопису: Serbian Journal of Management, nakon procesa recenzije.

Зборници целих радова са претходних конференција су доступни овде.

Објављено 02.06.2015. године у 12:01 часова.