Почетак / Вести / Студенти Техничког факултета у Бору учествовали на националном такмичењу из Пројектног менаџмента

Двоје студената четврте године и двоје студената мастер студија са нашег одсека у недељу 23.02.2020. године, у просторијама IPMA Serbia, учествовало је на националном IPMA шампионату у управљању пројектима.

Студенти IV године Јелена Ковачевић и Александра Миловановић и студенти мастер студија Михајло Гречић и Никола Балашевић са ментором Доц. др Ненадом Милијићем, остварили су запажен резултат у квизу знања, где је за 100 минута требало да одговоре на 100 питања која се односе на тематику управљања и координисања пројектима. Представници нашег факултета, том приликом, имали су резултат од 65%, што је изнад европског просека за шампионат који се организује и у другим земљама света. Наиме, ове године је на националном такмичењу из пројектног менаџмента учествовало чак 25 тимова, са 10 факултета из Србије, што је најмасовнији одзив до сада.

Објављено 26.02.2020. године у 06:54 часова.