Почетак / Вести / Конкурс за обављање стручне праксе у компанији Kromberg & Schubert Србија

Конкурс за обављање стручне праксе у компанији Kromberg & Schubert Србија

Представници компаније Kromberg & Šubert Србија успешно су одржали презентацију на Техничком факултету у Бору. Компанија је расписала конкурс за стипендије и стручну праксу намењене студентима Техничког факултета у Бору. Право на конкурисање имају студенти завршних година основних студија, апсолвенти и студенти мастер студија. Такође, право на конкурисање имају студенти чија просечна оцена није нижа од 7.5, као и да су студенти са пребивалиштем на територији Републике Србије.

Студенти који конкурсом буду изабрани за стипендисте компаније Kromberg & Šubert Србија добиће:

1. Шестомесечну новчану стипендију у укупном износу до 100.000,00 динара.
  2. Потписивање Уговора о стипендирању.
  3. Стручну праксу у трајању до 6 месеци.
  4. Могућност стицања практичних знања из области аутоиндустрије унутар следећих одељења: Индустријског инжењеринга, Информационих технологија и Квалитета.
  5. Рад са искусним ментором из компаније.
  6. Трајање стручне праксе у току недеље од 3 радна дана, по 4-8 часова дневно.
  7. Рефундирање путних трошкова и обезбеђен ручак у кантини компаније током трајања стручне праксе.
  8. Могућност запошљавања по окончању стипендираног периода и завршене стручне праксе.
  9. Евалуацију од ментора на крају стручне праксе и потврду о успешно обављеној стручној пракси.

КОНКУРС ЗА ПРИЈАВЛЈИВАНЈЕ СТУДЕНАТА БИЋЕ ОТВОРЕН ДО 15. МАРТА 2020. ГОДИНЕ.

Документа:

Образац пријаве

Пар детаља са презентације:

Објављено 03.03.2020. године у 07:09 часова.