Почетак / Вести / Експериментална ONLINE настава на Одсеку за инжењерски менаџмент на Техничком факултету у Бору

Увођењем ванредног стања због коронавируса у Србији, настава на Техничком факултету у Бору је обустављена.

Експериментални ONLINE час одржан је у понедељак 16.03.2020. године на предмету Стратегијски менаџмент на Одсеку за инжењерски менаџмент. Студенти су добили детаљна упутства за приступ ONLINE учионици и студенти су показали велику озбиљност и одговорност за присутност на настави.

Након успешне реализације и покушаја да се изађе у сусрет новонасталој ситуацији, овакав вид онлине наставе биће примењен на већини предмета студијског програма Инжењерски менаџент у наредном прериоду.

Из кабинета:

Др Исидора Милошевић, ван.професор

Објављено 20.03.2020. године у 12:25 часова.